Show

Show

Grupo Mandela Praha Vám nabízí širokou škálu z tanečního programu s brazilskou tématikou. Na základě Vašeho přání pro Vás připravíme show s tanečníky z Brazílie a Evropy. Neváhejte nám zavolat, či napsat! Dle Vašich požadavků Vám nabídneme program, který bude tím nejvhodnějším pro plánovanou akci!

SAMBA DE RIO DE JANEIRO

SAMBA DE RIO DE JANEIRO

Nemusíte jezdit do Ria, abyste zažili karnevalovou atmosféru. Karnevalová samba zaručeně oživí každý večírek a roztančí každé publikum. Tento tanec vyniká rychlými krokovými variacemi tanečníků v exotických kostýmech. To si nesmíte nechat ujít.

AXÉ

AXÉ

Samba axé má své kořeny v Salvador Bahia na S-V Brazílie. Jde o energický tanec, který brazilky i češky tančí od rána do večera. Tenhle tanec, rozvlní nejen Vás, ale i účastníky párty.

MACULELÉ

MACULELÉ

Maculelé je brazilským folklórním bojovým uměním. Tento tanec je rituálem bojovníka Maculeleho, který chránil svůj kmen. Pokud si tento zvolíte pro Vaši párty, zaručeně překvapí každého. Energie, bojové i taneční rysy tanečníků nenechají nikoho chladným.

TANEC S OHNĚM

TANEC S OHNĚM

Tento výstup s ohněm oslní nejen samotným ohněm, nýbrž i vitalitou tanečníka, který v průběhu vystoupení testuje oheň na samotné kůži a na konci vystoupení ho zkrotí vlastním dechem. Vystoupení obsahuje prvky afra a rozhodně nenechá nikoho klidným.

CAPOEIRA show

CAPOEIRA show

Capoeira je tradičním bojovým uměním, které bylo vyvinuto africkými otroky po násilném příjezdu do Brazílie. Jelikož jim nebylo povoleno jejich bojové umění praktikovat, schovali jej za tanec. Kombinací bojových prvků, dech beroucí akrobacie a taneční elegance vznikla neobyčejně strhující podívaná, kterou musíte vidět i Vy!

SAMBA DA BAHIA

SAMBA DA BAHIA

Energická Brazílie, představte si stát Bahia a tradiční folklórní tanec, který zosobňuje ženskou dravost, každodenní radovánky a rituál zároveň.

TANEC OTROKŮ

TANEC OTROKŮ

Strhující taneční i divadelně pojatá podívaná. Pokud se chcete přenést do doby otroctví v Brazílii, objednejte si právě tuto show. Nejen že Vám zatančíme realitu tehdejší doby, ale zároveň Vás i pobavíme. Afický tanec a capoeira v jednom.

Oya

Oya

Už jste někdy slyšeli o vládkyni všech moří? Grupo Mandela si opět pohrálo s brazilskými rituály a mýty a pod vedením choreografa Carlose Vasconcelos ztvárnili bojovnici a vládkyni všech moří a nebes – Oya.

ANIMACE A WORKSHOPY

ANIMACE A WORKSHOPY

Přemýšlíte jak taneční program ukončit a zahájit tak volnou zábavu? Nabízíme Vám animační program, který opět sestaví dle Vašich přání. Nabídneme Vám hudební žánry a pak už bude jen na Vás, který zvolíte. Jak se říká, volné zábavě se meze nekladou. Příjemnou zábavu!

Kontakt

+420 777 222 621 -
+420 607 035 715 -

info@capoeiramandela.cz

Kalendář akcí

< Únor 2021 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28