Pro zájemce

Nabídka kurzů capoeiry

 

FIT-BRASIL

FIT-BRASIL

Je kombinací afro-brazilských rytmů a pohybů, které jsou doprovázené mimojiné prvky samby, samby raggae, salsy, merengue, mamby, maculelé, axé... Fit-Brasil je nejen směsicí těchto tanečních stylů, ale především tanečních rytmů z Bahii, kde má tanec a capoeira své kořeny. Fit-Brasil je energeticky-relaxačním cvičením vhodným pro všechny věkové kategorie, které chtějí posílit celé tělo, napomoci kardio-vaskulárnímu systému a v neposlední řadě vyvinout rovnováhu mezi tělem a duší.

CAPOEIRA PRO DOSPĚLÉ

CAPOEIRA PRO DOSPĚLÉ

Nábor nových žáků probíhá celoročně. Tréninky pro dospělé nabízíme zájemcům nad 18let a více. Jelikož je většina z nás v tomto věku již pracujícími, přizpůsobili jsme časy tréninků právě této okolnosti. Proto tréninky začínají kolem 19 a 20h večerní po dobu 90ti minut 3x týdně (více viz. sekce rozvrh).

Tréninky pro dospělé nerozdělujeme do skupin pro začátečníky a pokročilé v jednotlivé dny. Ze zkušeností víme, že mix těchto dvou úrovní je naopak přínosem, především pro naprosté začátečníky, kteří mohou čerpat inspiraci od ostatních pokročilejších žáků. Samozřejmě ten, kdo jde na capoeiru poprvé nemusí mít vůbec strach, že nebude stíhat tempo pokročilých. Mestre Baratino po společné rozcvičce rozdělí skupinky začátečníků, kterým se věnuje on sám, nebo některý z pokročilejších žáků. Dochází tak k pozitivní interaktivně a spolupráci nás všech.

Capoeira pro děti

Capoeira pro děti

Capoeira je brazilské bojové umění, které v sobě mísí akrobatické prvky, tanec a hudbu. Capoeira pro děti je určena pro všechny nezávisle na věku, pohlaví nebo fyzické zdatnosti. Každý žák si míru zátěže nastaví tak, jak mu vyhovuje. Postupně se učí od pokročilejších žáků a rozvíjí své schopnosti a fyzickou zdatnost.

Dětská capoeira je lehčí formou hry. Zlepšuje kondici i sebevědomí dítěte. Seznamuje ho s novou kulturou, jazykem, zpěvem a hudebními nástroji. Učí dítě respektu k okolí. Děti s capoeirou začínají již ve věku 2 let za doprovodu rodičů.

Kurzy capoeiry pro děti jsou rozděleny do věkových skupin, které můžete shlédnou v sekci rozvrh.

Kontakt

+420 607 035 715 - Carlos -
+420 777 222 621 - Veronika -
+420 602 367 648 - Blanka - Buštěhrad -
+420 778 482 787 - paní Jara - Modřany -
+420 606 444 415 - Jiřina Legeny - ZŠ Rakovského, Modřany -

info@capoeiramandela.cz